Найменшому хлопчикові врятуватися не вдалося.

 

У пожежі на Київщині загинув 3-річний хлопчик, його братик лише дивом уцілів. Рятувальники закликають батьків не зоставляти дітей без нагляду.

10-річний Рома ходить по згарищу, де сталася трагедія. Напередодні, коли вдома нікого з дорослих не було, будинок загорівся. Рома був у баби, проте його двоє молодших братів залишмлися тут самі – матір зачинила їх та пішла в магазин. У цей час і спалахнула проводка, полум’я вмить охопило хату. 5-річний Семен устиг вискочити через вікно, а от найменший братик у цей час спав в іншій кімнаті.

Сусіди перші побачили дим і кинулися на порятунок, але двері були зачинені – дитина опинилася в пастці. Один із чоловікі забрався у приміщення через вікно, однак до хлопчика дістатися не зміг і був змушений вилізти на повітря. Пожежники виламали двері та знайшли малюка, але було вже запізно – дитина вчаділа. "Можливо, той час і був втрачений, поки відкривали. Це, все ж таки, час", – міркує головний інспектор Баришівського районного сектору головного управління ДСНС Олег Черненко.

Популярне: Майже 1 тис. грн доплати: Хто отримає матеріальну допомогу до Дня Незалежності України

Надихався диму й інший хлопець, проте з лікарні батьки його вже забрали. "Звечора дитина була стурбована. Дісно, плакала за загиблим братом своїм, сумувала за мамою, що вона не приїхала. Тому зранку працював з ним психолог", – розповіла головний лікар Баришівської районної лікарні  Галина Буняк. Мама пояснює, що в трагедії винуватий збіг обставин. "Семен дивився телевізор, Олег спить. Я накришила огірків і побігла в магазин по олію, мене дома не було 20 хвилин. Хата дерев’яна – закоротило, спалахнуло", – розповіла вона.

 
Але вогнеборці кажуть, що коли сталася трагедія, жінка була п'яна. Нарікають на жінку й сусіди, котрі вважають, що та занадто часто заглядала в чарку. Соціальні слжуби коментувати будь-що відмовилися. Рятувальники ж закликають батьків не залишати дітей без нагляду, бо від початку року лише на Київщині за участі дітей сталося 50 пожеж, сімох малюків урятувати не вдалося.