У престижному селищі в Одинцовському районі Підмосков’я був виявлений мертвим онук колишнього глави Комі Юрія Спірідонова. Його тіло виявила хатня робітниця, яка приїхала навести порядок в домі, повідомляють російські ЗМІ.

За словами працівниці, вона зайшла в одну з кімнат і побачила величезну калюжу червоного кольору. Як зазначила жінка, вона спочатку подумала, що це хтось розлив на підлозі варення.

«Потім я побачила на підлозі труси, рушник і халат господаря. З-за столу виднілося тіло Федора. Я так злякалася, що закричала на весь будинок і покликала сина. Разом ми зайшли і побачили мертвого Федора», – розповіла хатня робітниця. Вона додала, що у її 32-річного господаря на згині ліктів були порізані руки.Хатня робітниця також розповіла, що нічого незвичайного напередодні смерті молодого чоловіка вона не помітила: «Вранці він сам собі на сніданок приготував курку. Вдень я проходила біля його вікон, він дивився телевізор. Все було нормально».

У пресі повідомляють, що Федір проживав разом зі своїм вітчимом в елітному селищі Довіль. Він працював дистанційно в компанії, яка знаходиться в Сиктивкарі (стліци Республіки Комі) і займається видачею позик.