Артистка втратила близьку людину – брата, якому було всього 45 років.

Акторка та ведуча Руслана Писанка вперше розповіла про гірку втрату, йдеться у програмі “Життя відомих людей”.

2012 року пішов з життя молодший брат знаменитості Олег. Артистка не афішувала цього і мало про це говорила, оскільки їй досі болить. Чоловіка в 45 років забрав нещадний рак. І помер він через день після дня народження Писанки і через два місяці після її весілля з бізнесменом Ігорем Ісаковим.

“Я не афішувала це. Мені дуже важко було про це говорити. І зараз теж. Мій брат для мене був. Ну… тією силою чоловічою, найсильнішою, яка теж допомагала мені відчувати, що я щаслива жінка. На жаль, його немає. Він дуже швидко пішов в інші світи. Інколи буває так, що діти ідуть раніше за батьків. Таке життя”, – сказала Руслана.

Після смерті брата Писанка пообіцяла завжди допомагати його дітям – своїм племінникам. Бути для них другою мамою. Бо власних спадкоємців знаменитість, як відомо, не має.

“У нас люблять говорити, що для повного щастя людині потрібні діти. Бачите, Бог не всім дає. І я так думаю, що це все ж таки не привід, щоб жінка засмучувалася, що в неї немає дітей. Я саме ставлюся до тих жінок, які не мають власних дітей. Але в мене є племінники, є мої хрещені діти. Я думаю, у мене є діти, про яких я маю подбати. Хоч вони не свої, але ж вони теж мої рідні. І ми з ними  пов’язані там, десь на небі”, – прокоментувала акторка.