Срібний призер Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро 2016 з греко-римської боротьби Жан Беленюк на своїй сторінці в Інстаграм виставив злободенний пост. Український спортсмен пофантазував про телефонну розмову з президентом Америки Дональдом Трампом на тему виборів в нашій країні:

«Значить так, дзвонив Трампу, поспілкувалися по душам. Він сказав, що різниці, хто стане президентом України для держдепу немає: вони вміють домовлятися з усіма 🙂 Протест народу проти Порошенка у вигляді голосів за Зеленського зрозумілий! 5 років списування абсолютно всіх бід на кремль навіть у самих «застебнутих» викличе підозри! Глобально на розклад геополітичної картини така суща дрібниця, як зміна глави держави Україна, абсолютно ніяк не позначиться. Ну а зміна рил у годівниці в самій країні нас не особливо-то і хвилює ..

Звичайно якби Ваш президент крім «віри, мови, армії» додав «інфраструктуру, захист прав власності, інвестиційний клімат» ну або хоча б менше брехав про ніштяки, які чекають країну при його обранні в 2014-му, можливо, проблем у нього зараз було б менше! Але сам розумієш … Політика .. Тут всі методи хороші для досягнення результату 🙂Та й взагалі Жан, часто той, хто голосніше за всіх кричить «ловіть злодія», сам їм і виявляється, – політтехнології вміло маніпулюють людським свідомістю. Як то кажуть: «було, є і буде»! Так що не парся про те, хто переможе на виборах, на життя 99% українців це абсолютно ніяк не вплине, тренуйся і показуй результат, тримай вухо в гостро і розраховуй на себе, це все що можу порадити;)

Я, в свою чергу, подякував Дональду і побажав йому швидше зробити Америку великою знову, а то ми так довго не протягнемо! Він мало не розсміявся в трубку і сказав, що ми, як країна європейського континенту, ще легко обходимося, і у мене відразу спливла в пам'яті історія Руанди, хотів було три рази сплюнути .. Але, почувши гудки у слухавці, зрозумів що це зовсім інша історія."

Також в коментарях Беленюк натякнув кому ж він віддав свій голос у першому турі президентських виборів-2019.