Цю “мадам” в нашій країні знають всі. З її персоною пов'язано безліч скандалів і жартів. Ім'я її Валерія Олексіївна Гонтарева і вона — голова Національного банку України,передає Корупція.Інфо

Половина українців та добра частина політиків звинувачують її у жахливій девальвації гривні, і не погодитись з цим важко — за час її головування в НБУ гривня “впала” чи не втричі. Однак, Валерія свою провину заперечує, мовляв, що вона могла зробити, коли в країні така ситуація. Що ж, винна чи не винна — розбиратимуться правоохоронці, а ми ж поговоримо про те, як живе колишня “повелителька гривні”.

Валерія — щаслива дружина та мати двох синів, а також свекруха і бабуся. Її чоловік, Олег Гонтарев — відомий в Україні бізнесмен, засновник Investment Capital Ukraine.

Подружжя разом уже понад 30 років і досі люблять одне одного, навіть набили собі парне татуювання. На лівому плечі у Валерії красується запитання  "Do you still love me?", а у чоловіка відповідь – "Yes".

Діловий стиль одягу Гонтаревій не надто подобається, рвані джинси вільні футболки та светри — ось що полюбляє одягати головна фінансистка країни. Дивно? Зовсім ні, адже Валерія — справжня бунтарка: обожнює рок-музику та всякі молодіжні тренди.

Головна “банкірша” ще та спортсменка, захоплюється одразу двома видами спорту — великим тенісом та плаванням (українську гривню вона теж захотіла зробити спортсменкою, напевно, тому і відпустила її у “вільне плавання”). Валерія веде активний спосіб життя, відвідує безліч концертів та інших культурних подій, пояснює це тим, що їй “скучно”. А й справді, пильнувати економічну ситуацію в цілій країні занудство ще те.

Нагадаємо, сьогодні у Парламенті мали заслухати черговий звіт Валерії Гонтаревої, а також звільнити цю пані з посади голови НБУ. Однак, депутати знову відмовились це зробити й перенесли засідання. Кому це вигідно? Покаже час та історія.

 

 

 

Популярне: "Інколи підміняла справжнього політика": В Мережі показали двійника Тимошенко. Важко не сплутати