Депутат фракції “Слуги народу” і глава бюджетного комітету Верховної Ради Юрій Аристов заразився новим коронавірусом.

Про це написав телеграм-канал “Політика Країни”.

Про стан та ступінь тяжкості інфікування 44-річного парламентарія нічого не повідомляється. Також поки не відомо, де він знаходиться: вдома чи в лікарні. Останній раз він був присутній в сесійній залі 20 травня.

Аристов – великий підприємець, один з провідних імпортерів морепродуктів в Україні. Він є близькою людиною до сім’ї президента, виступав засновником фірм разом з дружиною Зеленського і його помічником Сергієм Шефіром.

Заступник глави фракції Євгенія Кравчук на своїй сторінці в соц мережі написала наступне:

“З’явилася підтверджена інформація, що тест виявив COVID-19 у нашого колеги з СН Юрія Аристова. Він відчуває себе нормально, симптоми легкі. Епідемслужба зараз з’ясовує коло близьких контактів. Бажаємо Юрію якнайшвидшого одужання!”.

19 травня повідомлялося, що коронавірус знайшли у нардепа від “Батьківщини” Олега Мейдіча. Через це Верховна Рада скасувала пленарні засідання до кінця тижня. 21 і 22 травня парламент працював в режимі комітетів.

А вчора в “Слузі народу” поспішили відзвітувати про відсутність коронавірусу у нардепів і повернення парламенту до засідань 2 червня.