Москаль неочікувано висловився на рахунок Балоги, коментуючи ситуацію із завершенням будівництва дитячого Садка.

У с. Фанчиково (Виноградівський район) завершено будівництво нового дитячого садка – колишнього довгобуду, за закінчення якого взялися три роки тому. Ініціатором завершення і здачі в експлуатацію цього важливого для села об’єкта в 2015 році став Геннадій Москаль одразу після призначення на посаду голови Закарпатської ОДА.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

– Загальна кошторисна вартість будівництва склала 13 мільйонів 308,2 тисяч гривень, – зазначає Г. Москаль. – Усього профінансовано 13 мільйонів 301 тисячу гривень, із яких обласний бюджет виділив 8 мільйонів 251,5 тисяч і Державний фонд регіонального розвитку (тобто державний бюджет) – 5 мільйонів 50,1 тисячу гривень. І тепер коли я чую, що на урочисте відкриття дитсадка прийде нардеп І. Балога й буде розповідати, що це він побудував об’єкт, то мені згадується відома байка про вола, який тяжко орав поле, і набридливу муху, яка сиділа у вола на розі, а потім усім вихвалялася, як тяжко вона працювала. За всю каденцію з 2014 року цей горе-мажоритарник від Виноградівщини й Берегівщини не зробив для свого округу абсолютно нічого, зате тепер іде відкривати побудований чужими зусиллями об’єкт. Усе нормально – цілком у стилі Балог.

Як відомо, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, відомий своїми неоднозначними заявами, нещодавно він дав інтерв'ю відомому виданню, в якому назвав спекуляцією скандал з видачею в Берегово угорських паспортів і додав, що в регіоні ситуація стабільна, а розмови про антиукраїнські настрої безпідставні

За словами чиновника, тут вже багато років разом живуть українці, угорці, а також представники інших національностей, так що у кожного корінного закарпатця є від краплі до літра угорської крові.

Більш того, Москаль пояснив, чому сформувалася думка, що угорці на Закарпатті займають антиукраїнську позицію.

«Угорців в Берегово всього налічується 48%, а 52% – це українці або представники інших національностей. В чому проблема?! З якою метою туди вводити якісь внутрішні війська або ще щось ?! Це не мене дивує, а дивує місцеву громадськість. Невже нікуди подіти військових? .. Якщо є зайві сили, киньте їх на Луганську або Донецьку області », – запропонував він.