Перший заступник голови Служби безпеки Павло Демчина заявляє, що Національне антикорупційне бюро підготувало йому повідомлення про підозру через незаконне збагачення.

Павло Демчина направив до Генпрокуратури заяву щодо вчинення кримінальних правопорушень співробітниками НАБУ. Відповідні документи оприлюднила речниця спецслужби Олена Гітлянська в Facebook.

Чиновник зазначає, що 7 вересня детектив НАБУ склав текст підозри у незаконному збагаченні Демчини і того ж дня надіслав документ на узгодження у САП. За його словами, санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 10 до 15 років.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

Демчина звернувся з інформацією про злочин до генпрокурора Юрія Луценка та очільника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назара Холодницького. Він називає підозру, оголошену йому співробітниками НАБУ, злочином.

Також Демчина застеріг голову НАБУ Артема Ситника «від знищення журналу вхідної реєстрації та інших документів», що підтверджують отримання старшим детективом бюро Сергієм Яндюком копій ухвали суду у справі від 2017 року.

Саме Яндюк склав повідомлення про підозру у незаконному збагаченні заступника голови СБУ і направив на погодження в САП.