Національне антикорупційне бюро нібито викрило на хабарі одного з народних депутатів фракції Слуга народу Олександра Юрченка, але поки не затримало його.

 

Про це повідомила Українська правда з посиланням на джерела в правоохоронних органах.

За даними видання, помічнику нардепа оголосили про підозру, однак поки він не затриманий.

Джерела також вказують, що викриття на хабарі вказаної особи стало результатом спецоперації НАБУ, в рамках якої відстежували дії кількох членів комітету. Варто відзначити, що Юрченко є головою підкомітету ВР з питань поводження з побутовими відходами комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

Також вранці 13 вересня Лерос опублікував пост про те, що два дні тому НАБУ нібито затримало помічника парламентарія Олександра Юрченка за хабарництво.

Далі прямим текстом:

Два дні тому НАБУ затримало на хабарі помічника депутата Олександра Юрченка, який взяв перші 13000 з 200000 доларів, які передбачалися нардепу Юрченко за законопроект пов’язаний з побутовими відходами.

НАБУ «вело» нардепа не один місяць, назбирав достатньо доказів, але Венедиктова не здає свого нардепа і блокує по ньому санкцію.
Пані Венедиктова, за сфабрикованими справами Олег Татаров проти мене, ви підписуєте санкції не читаючи, а тут блокуєте підозра нардепу, якого зловили на хабарі.

Зеленському стало відомо про це в той же день, але в його команді хабарників ловити не можна, тому він зараз робить все можливе, щоб «вирішити» цю справу і, як завжди, в його офісі працює «режим тиші» про корупцію.

Я ще раз підкреслюю, що Зеленський всім бреше, розповідаючи, що при ньому зняли недоторканність з народних депутатів.
Стало навіть гірше, тому що санкцію може дати тільки його ручної прокурор слуга народу Венедиктова, який це робить тільки проти опонентів режиму Зеленському.

Зробили всіх разом!

УП звернулась по коментар до ОГП, там надали таку відповідь:

“Інформація провокаційного характеру, Офіс Генерального прокурора не отримував матеріал. Повідомлення про підозру народним депутатам України готує Генеральний прокурор, а не НАБУ”, – зазначили в Офісі генпрокурора.