Національне антикорупційне бюро України ідентифікувало близько 500 осіб у кримінальному провадженні щодо "чорної бухгалтерії" Партії регіонів. Про це повідомили у НАБУ у відповіді на інформаційний запит УНН, передає Корупція Інфо.

“Під час досудового розслідування у кримінальному провадженні ідентифіковано близько 500 осіб, декілька з яких є народними депутатами України. На даний час жодній особі не повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення”, — зазначили у Бюро.Також у НАБУ зазначили, що Генпрокуратура розслідує кримінальні провадження стосовно узурпації влади В.Януковичем, і частину документації щодо “чорної бухгалтерії” передано їм для використання в їхній роботі.

1 червня директор НАБУ А.Ситник повідомив, що до Бюро було передано 841 аркуш “чорної бухгалтерії”. Всі сторінки заповнені від руки, в яких зазначено прізвища, ініціали, сума виданих коштів і короткий опис витрат, а також дата. Того ж дня Антикорупційне бюро розпочало ідентифікацію осіб, вказаних у “чорній бухгалтерії” ПР.

16 вересня директор НАБУ А.Ситник повідомив, що Національне антикорупційне бюро України в рамках розслідування справи “чорної бухгалтерії” Партії регіонів має намір оголосити низку підозр.