Українець безперешкодно вивіз через наш кордон 100 кг гашишу, але був спійманий російськими митниками …, передає Корупція Інфо

– А наше "доблесне" ДФС, на чолі з Насирова Шереметом, а ні пари з вуст!

Їм є що приховувати, або вони кого-то прикривають ?!
Наприклад начальника Чернігівської митниці, який ймовірно з афер контрабанди бурштину, переключився на кришування транзиту через територію України наркотичних засобів !!!

—-
Українець зі 100 кілограмами гашишу затриманий правоохоронцями в пункті пропуску «Нові Юрковичі» на ділянці російсько-українського кордону в Брянській області. Про це повідомляє місцевий портал «Город_Брянск24». Наркотики кур'єр перевозив у спеціально обладнаних схованках в своєму позашляховику KIA Sorento. Наркотичні засоби були виявлені в ході огляду автомобіля за допомогою службових собак, які своєю поведінкою показали, що в багажному відділенні автомобіля, імовірно під обшивкою, можливо наявність наркотичних речовин.

Після чого було прийнято рішення додивитися автомобіль із застосуванням мобільного інспекційно-оглядового комплексу.

В результаті зі схованок було вилучено 320 брикетів, обмотаних скотчем, в яких був гашиш. Загальна вага наркотику склав близько 104 кг.

А всю вартість партії в Брянській митниці оцінили в більш ніж 1,5 мільйона доларів.

Відносно власника машини, 60-річного громадянина України, порушено кримінальну справу. Якщо його провина буде доведена, то покарання може бути найсуворішим – аж до довічного ув'язнення.

Імовірно, ця партія наркотиків мексиканського походження. Гашишного брикети мають текстовий логотип Chapo. Журналісти припускають, що це похідне від прізвиська відомого мексиканського наркобарона El Chapo (коротун).