Журналіст та автор проекту "Наші Гроші" Денис Бігус відзначає, що головний міліціонер міста Києва Олександр Терещук володіє величезним триповерховим маєтком на землі, яку колись арештувала Служба Безпеки. 

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook

"За давньою традицією, вчора біля якоїсь чергової незаконної забудови київська міліція виступила на боці "тітушок". Під маєтком головного міліціонера Києва Олександра Терещука – тітушок немає. Хоча ця забудова теж незаконна. Власне, земля під будинком головного міліціонера – арештована СБУ", – відзначає журналіст.

 

Автор проекту "Наші Гроші" розкриває схему, як отримав у власне користування цю землу одіозний начальник столиці.

"Отримав головний міліціонер ділянки перевіреним способом. Прописав матір в Києві – і хоп! – вона отримала землю в столиці. А потім ділянку отримала дружина. Обидві ділянки – поруч. І головне – ні мати, ні дружина міліціонера навіть не просили виділити їм землю. Просто подарунок від Київради. Так як сусідні ділянки теж оформлені на підставних родичів, то СБУ заарештувала землю в Жулянах. Це розслідування недавно передали до МВС. В результаті, виділення землі Терещуку розслідують самі ж підлеглі Терещука.

"Бонусом в сюжеті – будинок замміністра внутрішніх справ Паскала. Він  – найнажерливіший, поки що. Ще в сюжеті є будинок Єршова, але схеми вийшли раніше", – резюмував автор проекту Денис Бігус.