36779_0_0_13_650x410

Начальник головного управління СБУ у Львівській області Віктор Андрейчук розповів, що членів організації «Галицький яструб» не затримали, бо з’ясувати, чи є у їхніх діях склад злочину можна тільки після проведення аналізу інформації, яка зберігалася на вилучених під час обшуків носіях.

Інформує Корупція інфо

За словами начальника СБУ, членів організації всього троє. Комп’ютери, телефони, накопичувачі інформації, які вилучили у них під час санкціонованих обшуків, передали до Києва на експертизу.«Ці люди були викликані на допит і були допитані в рамках кримінальної справи. Слідчими було призначено низку судово-лінгвістичних експертиз. Ми досліджуємо комп’ютери та інші технічні пристрої, вивчаємо, що на них було. Для того, щоб нам оголосити підозру, потрібно мати результати експертизи», – розповів Андрейчук 6 серпня під час прес-конференції.

Він також не підтвердив, але й не спростував інформації про те, що двоє членів «Галицького яструба» втекли в Росію, зазначивши, що «не знає», де вони перебувають.

Нагадаємо, учасники «Галицького яструба» влаштували 17 липня у Львові проплачений сепаратистський мітинг з вимогою автономії Галичини. У зв’язку з цим у Львівському управління СБУ відкрили кримінальне провадження.