Львівським облавтодором тепер керуватиме новий начальник – Ярослав Ріхтер, який виконував обов’язки директора підприємства протягом останніх двох тижнів. Попереднього керівника Віктора Багрія наказом ВАТ «Державні автомобільні дороги» було знято із займаної посади.

Про це ІА Корупція Інфо повідомили у прес-службі Львівської облдержадміністрації.Нагадаємо, що до роботи попереднього керівника «Львівського облавтодору» були претензії і в голови Львівської ОДА Олега Синютки. Зокрема, по невиплаті заробітної платні працівникам ремонтно-дорожньої галузі, а також щодо якості доріг. На початку лютого цього року голова ЛОДА Олег Синютка скерував в прокуратуру подання з проханням перевірити діяльність керівництва «Львівський облавтодор».

– З 11 мільйонів гривень, що надійшли на рахунки облавтодору в січні, його керівництво навіть не виплатило працівникам ремонтно-дорожньої галузі зарплату за грудень. Хоча фонд заробітної плати становить всього три мільйони гривень, – обурювався тоді пан Синютка.Окрім прокуратури, голова ОДА направив ще одне подання до керівництва ВАТ «Державні автомобільні дороги» з проханням розібратися в ситуації і притягнути за невиплату заробітної плати винних посадових осіб до відповідальності. Також, пан Синютка звинуватив колишнього керівника «Львівського облавтодору» у неналежному виконанні та поганій якості робіт по ліквідації аварійної ямковості на дорогах області.