Після сьогоднішнього виступлнія Юрія Луценка у Верховній Раді на нього обрушився потік негативу, передає Корупція.Інфо

Сьогодні у Верховній Раді генпрокурор надав докази причетності Надії Савченко до організації терористичних актів, після чого депутати проголосували за зняття з неї недоторканності, а саму нардепку затримали співробітники СБУ. На своїй сторінці в фесбук нардеп Єгор Фірсов заявив, що заяви Луценка просто смішні.

Популярне: "Навіть Григорович ох**ває від такої х**ні": Нове "спальне" фото Штепи приголомшило українців

Ми вже дивилися відео, де депутат Мосейчук брав хабар. А зараз він, сидить в Раді, і задає питання Генеральному прокурору. На які Юрій Луценко з готовністю відповідає. Чи можна вірити цій владі після цього? Коли Юрій Луценко пафосно розповідає про боротьбу з диверсантами, то дивишся на нього і думаєш, ніби й виглядає нормально, а відразу як від Пшонки! Тож не дивно, що в державі, керівники якої постійно брешуть, зміцнюється тотальна недовіра до всього і до всіх.

Крім цього народний депутат розповів про те, що має інформацію про неодноразові фінансові махінації Юрія Луценка. Про них, за словами Фірсова знає і Петро Порошенко, який в таємниці збирає копромат на генпрокурора, на випадок якщо той вирішить зайнятися самим Президентом.

Розумієш скільки повинно бути відео про те, як діляться мільярдні потоки на Держ підприємствах; як продаються місця в суддівському корпусі; як ведуться торги, з опозиційним блоком по голосуваннях в парламенті. Я навіть знаю про те, що такі відео є, і збирає їх Президент, перестраховується і готується відповідати в разі чого.