В Офісі президента повідомили, що бажання Кремля зробити президента-втікача Віктора Януковича «президентом України» говорить про тотальне незнання Росією реальних настроїв в Україні. Будь-яка згадка його прізвища вкотре показує тотальне незнання РФ реальних настроїв в Україні.

Про це повідомив радник голови ОП Михайло Подоляк у коментарі «Українській правді».

“У такій феєричній історії з “Януковичем, який у Мінську” важливими є кілька аспектів. Перший і ключовий: будь-яка згадка прізвища Янукович, як якась “можливість”, вкотре показує нам тотальне незнання РФ реальних настроїв в Україні”, – заявив Подоляк.

За його словами, жодної об’єктивної аналітики у росіян ніколи не було – звідси такі вбивчі рішення. З цього ряду – пропагандистські розповіді про “масової зустрічі російських танків квітами”.

“Насправді жодних, навіть поодиноких “зустрічей” немає – тільки ненависть, найжорстокіше знищення цих самих танків і навіть масові спроби зупинити бронетехніку своїми тілами”, – додав радник голови ОП.

“Помилково сподівалися, що до них поставляться по-доброму в країні, яка ненавидить будь-яких загарбників. З цього ж ряду – впевненість російських еліт у тому, що у нас вулицями маршують стотисячні армії націоналістів. Коротше, взагалі нічого не розуміють в Україні. Другий аспект цієї дивної історії полягає в тому, що Янукович – це ж абсолютний “політичний труп”. Настільки давній аутсайдер із токсичною репутацією, що згадка його прізвища звучить навіть якось зухвало. Безперечно, спровокує ще більший опір. Як, до речі, і прізвища Медведчука із Мураєвим. Цілком негативні персонажі з мінусовою репутацією. Йдеться навіть не про тотальну відсутність менеджерських навичок та безприкладну дурість вказаних персон. А про їхню повну несумісність з українським контекстом”, – зазначив Подоляк.

Нагадаємо, 2 березня ЗМІ розповсюдили інформацію, що Янукович у Мінську очікує, коли російські війська посадять його правити у Києві.

Сьогодні стало відомо, що влада РФ привезла президента-втікача Віктора Януковича до Мінська та готує його до спецоперації для проголошення «президентом України». Таку інформацію розповсюдили українські ЗМІ з посиланням на джерела у розвідці.

Отримана інформація вказує на можливу підготовку Кремлем якоїсь інформаційної операції чи акції з повернення до України екс-президента Януковича або публікації найближчим часом звернення від його імені українського народу.