Днями Крючков вийшов зі слідчого ізолятора під заставу в 7 млн гривень

Підозрюваний в нанесенні збитків державі на суму понад 346 млн грн колишній народний депутат України, керівник компанії "Енергомережа" Дмитро Крючков, який вийшов під заставу за рішенням суду, носитиме електронний браслет, повідомив спікер Національної поліції України Ярослав Тракало.

"На Крючкова наділи електронний браслет", – сказав Тракало агентству в п'ятницю.

Крючков підозрюється в нанесенні збитків державі на суму понад 346 млн грн (ч.5 ст. 191 і ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст.364 Кримінального кодексу України).

Нагадаємо, 17 квітня Солом'янський районний суд Києва  обрав запобіжний захід колишньому народному депутату України, екс-голові правління ПрАТ "ХК" енергомережі "Дмитру Крючкову у вигляді утримання під вартою 45 діб з альтернативою застави в розмірі 7 млн ​​грн.

Нагадаємо, Дмитро Крючков був затриманий у Німеччині 14 квітня. Як відомо, в 2016 році екс-нардеп був оголошений в розшук. Він проходить фігурантом у справі про виведення коштів з компанії "Запоріжжяобленерго", в якій понад 60% акцій належить державі. За версією слідства, Крючков є організатором схеми, за якою ВАТ "Запоріжжяобленерго" та ДП "Енергоринок" завдали шкоди на загальну суму понад 346 млн гривень.