Знаменита українська співачка Віра Брежнєва здивувала не лише знімком, який опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, але ще й участю в російському камеді-шоу.

Співачка, як відомо, активно намагається продемонструвати своїм фанатам бездоганне відчуття стилю. Артистка при цьому не соромиться показати себе справжню, часто з’являючись перед публікою без макіяжу і будь-яких прикрас.

Так, в цей раз Віра показала себе в природному іміджі під час інтерв’ю, яке було нещодавно представлено в ютуб-шоу блогера Карена Адамяна . Під час спілкування з блогером Віра відверто відповіла на безліч пікантних питань.

Зокрема, Віра не побоялася відповісти на запитання про чоловіка. За словами зірки, вона з Меладзе є любителями подивитися футбол. Іноді до перегляду можуть приєднатися діти.

Крім того, зірка не стала приховувати, що шле чоловікові свої інтимні фотографії. Як підкреслила артистка, вона може дозволити собі будь-які знімки, які захоче. Приміром, за день до зйомки інтерв’ю відправила Меладзе фото з ванни.

“Я можу собі дозволити будь-які фото, які я хочу. Вчора мій чоловік отримав моє фото з ванни”, – наголосила Віра, відповідаючи на питання Карена.

Після співачка сказала, що її супутник життя повинен бути з нею добрим і чесним. При цьому її чоловік є саме таким, вважає Брежнєва. У момент їхнього знайомства вона була дуже різкою і нетерплячою. Ще тоді Костянтин Меладзе навчив її спокою і терпіння.