Офіс Генпрокурора найближчим часом збирається звинуватити в державній зраді командувача ВМС України адмірала Ігоря Воронченка, п’ятого президента Петра Порошенка і екс-секретаря РНБОУ Олександра Турчинова.


   
Про це заявив політик Олег Ляшко.

Він не уточнив, звідки отримав таку інформацію, але запевняє, що вона нібито перевірена.

“ГПУ найближчим часом збирається звинуватити в державній зраді командувача ВМС адмірала Воронченка, екс-секретаря РНБО Турчинова і екс-президента Порошенка. Їх звинувачують в команді на прохід наших військових через Керченську протоку “, – завив він.

Ляшко з цього приводу сказав, що ті, хто керують країною сьогодні, «не зробили мільйонної частки для її порятунку», як зробив це Воронченко, Турчинов чи Порошенко.

“Фальсифікація кримінальних справ проти тих, хто зупинив російську агресію, проти всіх нас – це виконання нинішньою владою завдань Кремля по дискредитації Майдану і нашої визвольної боротьби”, – зазначив він.

Також Ляшко попередив “антимайданівську владу”, що “ніякий карантин або вірус” не зупинить, щоб винести їх “до чортової матері”.

Правда в коментарях українці скептично поставилися до таких заяв Ляшка і звинуватили його в цинізмі.

“Ви ж Порошенка поливали брудом! Прозріли чи що! Або є з чим порівняти ?, звинувачують інших в тому, що роблять самі!, Розстріляти і тебе теж”.