Екс-прокурор Іллічівському місцевої прокуратури Євген Паньков, який знаходиться в СІЗО за підозрою в допомоги бандитам, вимагає від силовиків компенсації в 150 тис. гривень.
 
Відповідний лист надійшов від родичів колишнього «надзорніка», повідомляє Корупція. інфо

Відповідний позов Євген Паньков подав до Приморського райсуду Одеси 24 жовтня. Серед відповідачів: Держказначейство, військова прокуратура Південного регіону, обласні управління СБУ і поліції. Арештант хоче компенсувати свій «моральний збиток».

Позивач стверджує, що силовики розповсюдили в ЗМІ інформацію про його затримання, що суперечить закону, і до того ж, опублікували його фотографію (особа на знімку було неможливо впізнати через ретуші).

Паньков вважає, що дані про його причетність до злочинів були оприлюднені без вироку суду, що призводить до стресових ситуацій і негативне ставлення з боку колег. Екс-прокурор заявив, що через це у нього «прогресує захворювання серцевої системи».

Відзначимо, що такий же позов на 150 тис. Гривень подав і батько екс-прокурора. У нього нібито знизилася працездатність, а колектив втрачає повагу до нього. У приписці до позову зазначено, що отримані кошти надійдуть до благодійних організацій, що допомагають незаконно затриманим особам. +

Обидва позивача просять суд заборонити силовикам поширювати інформацію про кримінальне переслідування Панькова і змусити їх вибачитися публічно на сторінках «Урядового кур'єра», «Голосу України» і «Чорноморського маяка».