Міністерство внутрішніх справ України виконало вимогу "Українських Новин" і розкрило імена осіб, яких нагородили вогнепальною зброєю за наказом міністра Арсена Авакова, повідомляє Корупція. Інфо

Однак виконана вона у дуже цікавій формі. Редакція новин отримала довгий список з 417 пунктів – саме стільки "нагород" роздав Аваков.

Однак у графі одержувач всюди значиться одне і те ж слово – "Особа". Графа "Тип зброї" теж оформлена під копірку – у всіх полях "пістолет". Тільки у третьому розділі можна побачити дати і номери наказів.

83258_9okznr2eeatm_w_700

"Назвати виконанням судового рішення таку епатажну витівку складно. Швидше – відвертим плювком у бік ЗМІ та українських судів. Як для людини, що дозволяє собі кривлятися і кидатися склянками на публічних заходах, витівка абсолютно логічна. От тільки, в даному випадку мова йде не просто про витівку політика, а про виконання своїх функцій посадовою особою, яка відповідає за свої дії та їх наслідки. Якщо у міністра думають, що таким епатажем вони розрубали гордіїв вузол проблем, то вони глибоко помиляються. Проблеми лише починаються", – йдеться у статті на порталі асоціації.

83258_vomcbwygzdvi_w_700

Якщо Аваков справді нагородив одну й ту ж людину 417 одиницями вогнепальної зброї – це протизаконно і підпадає під статтю КК України про розкрадання державного майна. І це у кращому випадку.

83258_6zmjbq3h9k2i_w_700

У гіршому: під частину 2 статті 262 КК про заволодіння вогнепальною зброєю з використанням службового становища. У такому випадку, міністр може відправитися у в'язницю на 5-10 років.