Президент України Володимир Зеленський в суботу, 11 квітня прибув в Покровск Донецької області для ознайомлення з роботою наметового містечка для хворих COVID-19 66-го Військово-мобільного госпіталю. Відповідне відео опубліковано сторінці Офісу президента в Facebook.

“Ознайомлення президента України Володимира Зеленського з функціонуванням наметового містечка для інфекційних хворих COVID-19 66-го Військово-мобільного госпіталю”, – йдеться в повідомленні.

Ніякої більш детальної інформації про цілі та плани візиту президента Володимира Зеленського не повідомляється.

Але очікується, що президент сьогодні ознайомиться з ситуацією на ділянці розведення сил і засобів №3 Богданівка-Петровське.

Як повідомлялося, за станом на п’ятницю, 10 квітня, число хворих військовослужбовців ЗСУ зросла до 10 осіб . COVID-19 підтвердили у військового Вінницького гарнізону, який після погіршення стану здоров’я був госпіталізований 9 квітня з попереднім діагнозом “пневмонія”.

Нагадаємо, раніше в суботу, 11 квітня, в Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів була встановлена корзина квітів від президента України Володимира Зеленського до Меморіального комплексу “Бабин Яр “. Про це повідомила прес-служба президента.

Крім того, відбулося покладання квіткових композицій до пам’ятного знаку загиблим в Сирецькому концтаборі, а також до пам’ятного знаку “Пам’ять на майбутнє” на території Національного історико-меморіального заповідника “Бабин Яр”.