Тихо і без зайвого шуму з нардепа і екс- “слуги народу” Олександра Юрченка і з його помічника Івана Фіщенка були зняті засоби стеження – електронні браслети. Це стало можливим завдяки рішенням слідчого судді ВАКС Сергія Мойсака. Про це пише тг-канал “Клименко-тайм”.

“Решта зобов’язання фігурантів, такі як здача закордонних паспортів, обмеження залишати межі Києва ПОКИ залишаються в силі, до 2 січня мінімум. Але в цілому, судячи з усього, справа близька до розвалу.

Корупційна справа не заважала і раніше Юрченку ходити в Раду і повноцінно брати участь у законодавчій діяльності України. А сьогодні під стінами парламенту він уже встиг поспілкуватися з журналістами, привільно і нахабно, як ніби і немає проти нього ніякої справи і його не підозрюють в отриманні хабара.

До речі, під час спілкування зі ЗМІ Юрченка за шию хотів схопити його екс-колега по фракції Гео Лерос, щоб затягнути в будівлю Ради. Мабуть, перша дія Лероса, яку ми б схвалили “, – йдеться в повідомленні каналу.

Також поведінку Юрченка різко розкритикували “Вести”.

“Народний депутат Олександр Юрченко, з якого вчора зняли електронний браслет розповів про просування кримінальної справи проти нього.

Нагадаємо, депутат від “СН” (вже виключений) звинувачується в отриманні хабара і причетності до корупційної схеми в парламенті. Мав стати символом прозорості антикорупційних органів, показово закритим за гратами.

Навіть президент вибухнув гнівним постом в соц. мережах, в середині вересня, мовляв всі винні будуть покарані. Але через майже 2 місяці – фігурант на свободі і без е-браслета, а справа потихеньку розсипається.

До речі, сьогодні Юрченко наздогнав закон підлості в самий невідповідний момент. Варто було йому згадати незлим тихим слово Део Ланоса Гео Лероса, як той підійшов і зрозумів, що вуха горять не даремно. По-дружньому (за шию) спробував направити Юрченка в сторону Ради та зник за масивними дверима “.