Генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський має одну з найбільший зарплат у світі серед керівників на аналогічних посадах, що становить майже два мільйони гривень щомісяця. Народний депутат Ірина Верещук в ефірі одного із телеканалів заявила, що рекомендуватиме прем’єру звільнити його з посади.

Про це пише УНН

“Питання до пана Смілянського як до „супермегаменеджера“, як він вважає. Коли я закидала йому на фракції, що його зарплата одна з найвищих у світі серед аналогічних зарплат керівників пошт, які є державними, він сказав „я мегаменеджер, я достойний ще більшої зарплати, я покажу реформу“. То де реформа?” — прокоментувала нардеп.

Верещук вважає, що такі реформатори для держави фінансово невиправдані.

“Я буду дуже рекомендувати пану прем’єру Шмигалю під закінчення контракту, а контракт закінчується у 2021 році, позбуватися таких реформаторів, бо мільйони на зарплату не вирішують елементарних питань”, — резюмувала вона.

Нагадаємо, зарплата голови “Укрпошти” в цьому році становила 1,9 млн гривень в місяць, що становить 22,8 млн гривень в рік.

Відзначимо, раніше повідомлялося про те, що Національне антикорупційне бюро відкрило справу проти гендиректора “Укрпошти” Ігоря Смілянського. Воно стосується можливого зловживання владою та хабарництва.

Про це повідомляють “Українські новини”.

Повідомляється, що розслідування розпочали за рішенням Вищого антикорупційного суду, який зобов’язав відкрити справу проти Смілянського.

Заявник звернувся до НАБУ ще в травні. Він просив почати розслідування відносно посадових осіб Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення), ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди) та керівництва АТ “Укрпошта” за ч. 2 ст. 366, ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу.

“У заяві йдеться про можливі зловживання і хабарництво при здійсненні міжнародних поштових відправлень і завищених тарифах на такі послуги. Як говорить заявник, за 2 роки” Укрпошта “отримала незаконний прибуток у розмірі 1 млрд гривень”, – сказано в повідомленні.

Спочатку НАБУ відмовилося відкрити справу, але суд зобов’язав бюро почати розслідування.