У вівторок, 26-го листопада, донецький “Шахтар” у рамках 5-го туру групової стадії Ліги чемпіонів розписав результативну нічию на виїзді проти чинного чемпіона АПЛ “Манчестер Сіті” (1:1).

Цей результат неабияк потішив уболівальників “гірників” та футбольну спільноту України. Вони залишилися задоволені грою донеччан та висловили своє захоплення колективом Луїша Каштру.

До вашої уваги декілька думок про це протистояння.

Добавимо, що після цього результату “Шахтар” набрав шість балів та продовжив йти на другій сходинці в квартеті. Перемога над італійською “Аталантою” в останньому турі дозволить команді Каштру кваліфікуватися до плей-оф Ліги чемпіонів.

У випадку нічиєї та поразки, доля “гірників” залежатиме від паралельної дуелі в цій групі між загребським “Динамо” та “Манчестер Сіті”.

Нагадаємо, донецький “Шахтар” у матчі 4 туру групового турніру Ліги Чемпіонів зіграв внічию 3:3 із загребським “Динамо”.

Поєдинок пройшов у середу 6 листопада у Загребі.

“Гірники” першими відкрили рахунок в грі. На 13-й хвилині після пасу від Жуніора Мораєса забитим м’ячем відзначився Алан Патрік. На 26-й хвилині “Динамо” зрівнює рахунок. Після навісу з флангу Бруно Петкович продавив двох гравців “Шахтаря” і ударом головою пробиває Андрія П’ятова – 1:1.

Після двох голів перший тайм команди завершили майже без моментів біля обох воріт.