Журналіст Дмитро Гордон вважає, що найкращим президентом України за всю історію незалежності країни був Леонід Кучма.

“Він прийняв країну з купонами, а здав країну зі зростанням ВВП в 12,4 відсотка. Хотів би я бачити, щоб у когось були такі цифри. Мало того, останні п’ять років його правління ВВП був в середньому вісім відсотків”, – зазначив він.

За словами Гордона, у експрезидента “були свої прорахунки”, проте українці і сьогодні до нього добре ставляться.

“Ви знаєте, Леонід Кравчук вільно ходить вулицями, посміхається, до нього підходять, беруть автографи. Леонід Данилович, в розумінні багатьох, – чудовий президент. Віктор Андрійович Ющенко спокійно приходить на барахолки, на виставки, до нього підходять фотографуватися. Демократична країна, розумієте. Ось так і повинно бути”, – підкреслив журналіст.

Гордон відзначає, що Кучма готовий був навіть використати зброю під час конфлікту з Росією навколо острова Тузла.

“Була Тузла, не забувайте. Коли він повівся недвозначно. Він би стріляв, якби росіяни пішли вперед. Він би не віддав Тузлу, міленьку косу не віддав би” .

Зазначимо, що Леонід Кучма – єдиний президент в історії України, який керував державою два строки. Двічі перемагав на виборах у другому турі.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.