З’явилися нові подробиці роману двох учасників шоу “Танці з зірками”

Так, ще з першого випуску шоу “Танці з зірками” і судді і глядачі запідозрили роман між двома учасниками. Йдеться про актрису Ксенію Мішину і хореографа Женю Кот. Про свої стосунки вони розповіли в ефірі телеканалу “1 + 1”.

Приводом для таких думок став перший випуск програми. Тоді пара виконала запальний фокстрот, і в кінці танцю Кот поцілував свою партнерку. Після цього ажіотаж навколо пари не вщухає.

“Коли ми репетирували цей танець, наші поцілунки були несправжніми! А на паркеті Женя поцілував мене по-справжньому. Відірватися від нього було дуже складно “, – зізналася Мішина.

“Мене дуже захопила пристрасть, коли поруч з тобою така красива, сексуальна жінка. Тобі важко втриматися “, – говорить Кот.

Після першого ефіру і його учасники, і члени журі впевнені – між Ксенією і Женею зародилися відносини.

При цьому під час третього ефіру Танців з зірками (8 вересня) пара зважилася відповісти на каверзні питання.

“Друзі, зараз дуже багато розмов з приводу наших з Женею відносин, але …” – починає Мішина.

“Але я так скажу: на паркеті ми можемо дозволити собі більше, ніж дозволяємо в реальному житті зараз”, – підсумував Женя Кот.

На третьому ефірі Кот і Мішина представили пристрасне танго, яке члени журі оцінили в 27 балів (з 30-ти можливих).

“Часом я вірю цій грі. І думаю, може між вами і правда щось виникло. Ви така актриса, Ксенія. І ви вдвох мене перенесли кудись в інші світи. У вас так добре виходить разом “, – прокоментував танець Франциско Гомес.

“Я бачу вашу драму, коли почуття і мораль йдуть поруч”, – також інтригуючи прокоментувала виступ пари Катерина Кухар.

Відзначимо, що у хореографа Жені Кота є дружина – Наталія Татаринцева. Крім того, Ксенія Мішина сама виховує сина Платона.