Українці та весь цивілізований світ з нетерпінням чекають на контрнаступ ЗСУ. Росіяни кричать про те, що він вже почався. Проте до таких заяв і провокацій ворога слід бути готовими. Зараз відбуваються оборонно-наступальні дії з елементами тестування оборонних ліній Росії та збільшенням інтенсивності обстрілів транспортно-логістичної тилової інфраструктури Росії.  

Про це одному з українських ЗМІ сказав радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк. 
 
Як наголосив Подоляк, Збройні Сили України поводяться зовсім інакше. Буде менше розмов, натомість більше дій. 

Всю війну ми даємо в прямому ефірі, з певними обмеженнями, зрозуміло, на відміну від Росії. У нас з вами усе, що пишуть у російських пабліках та говорять у міноборони Росії має викликати таку собі саркастичну іронію, 
– зазначив радник ОП. 

Він вважає, що усе це фантастично. Нехай росіяни себе лякають і створюють максимально панічний простір у своїй країні. 

“І давайте їм не допомагати. Не будемо вступати у дискусію, в цьому немає жодного сенсу. Немає з ким там розмовляти, зокрема і в межах переговорних процесів”, – акцентував Михайло Подоляк. 

Ставка Верховного Головнокомандувача вже ухвалила чіткі рішення. Президент Володимир Зеленський сказав, що вже затверджено: хто, куди і як рухатиметься. 

Мені здається, що сьогодні і Міноборони, і Генштаб тримають інформаційну ситуацію під контролем. І усе це виглядатиме достатньої ефектно та ефективно. Думаю, ми з вами будемо цілком задоволені, як наші хлопці просуваються вперед, 
– запевнив Подоляк. 

Водночас слід пам’ятати, що війна – це трагедія. Не йдеться про якісь “івенти” тощо.