Популярне: "Якщо за 30 днів не встиг поставити печатку…": Яким буде розмір штрафу для українців

Вчора, головні особи "Радикальної партії" прогуляли засідання у Верховній Раді. Вони вирушили до Варшави (Польща), передає Корупція.Інфо

Олег Ляшко, лідер партії разом з народними депутатами Дмитром Лінько, Олексієм Ленським, Альоною Кошельовою, Валерієм Заружко, Олексієм Кириченко, Денисом Силантьєвим і Евгенієм Дейдеєм з "Народного фронту" привезли в Сейм Польщі звернення парламенту України відносно недавно прийнятого "антибандерівського" закону.

"Наша фракція пікетує Сейм Республіки Польща у Варшаві з вимогою скасувати антиукраїнський закон і перестати на догоду Москви проводити політику ненависті до українців і стравлювання наших народів", – написав Ляшко.

Під час виступу перед польськими журналістами він зазначив, що його фракція перебуває у Польщі у повному складі.

Кінцевою метою своєї акції депутати називають скасування поляками закону "Про Інститут національної пам'яті".

Відзначимо, що президент Польщі вже підписав цей закон. Тому акцію радикалів можна сприймати як банальний піар, який не матиме будь-яких практичних наслідків в плані долі закону.

У цей день у парламентаріїв був літак в Україну. І перед польотом Олег Ляшко вирішив, мабуть, відзначити проведену акцію.

Головний радикал, поки чекав свій рейс, сів в ресторан Sami Swoi, що в аеропорту Варшави.

На сайті закладу зазначено, що їхня перевага – це короткий час очікування їжі. В меню страви польської та міжнародної кухні. Є м'ясо, смажені ребра, свиняча рулька, креветки і стейк. Також є барна карта. Саме вона і зацікавила Олега Ляшка.

 

Головний радикал замовив один за іншим чотири подвійних віскі Jack Daniel's з соком. Коштувало це все 400 польських злотих або € 95.5. Або ж 3150 гривень.

Додамо, Олег Ляшко любить носити брендові речі. У його гардеробі є модний шарф YSL за 10 000 грн і блейзер (однобортний або двобортний піджак з накладними кишенями без клапана) італійського бренду Billionaire. Сам радикал заперечує, що у нього є одяг класу люкс.