Відходи на поле недалеко від міста могли вивезти з розташованої в Білозерському районі потужної птахофабрики.
 
У всіх районах Херсона в повітрі наразі відчувається сморід. Він викликаний відходами птахівництва, вивезеними на поле недалеко від міста, повідомляє з посиланням на Херсонську облдержадміністрацію Корупція Інфо


 
"7 серпня отримані численні скарги громадян з усіх районів Херсона на сморід у повітрі. Оперативною групою ГУ ДСНС попередньо виявлено джерело забруднення у вигляді вивезених на поле відходів птахівництва за межами об'їзної дороги в районі села Музиківка Білозерського району. Відходи вивантажені на поле на площі довжиною майже кілометр. А вітер, що дме саме звідти в напрямку Херсона, приносить сморід в місто", – розповіли в департаменті з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА.

 

 

Популярне: Майже 1 тис. грн доплати: Хто отримає матеріальну допомогу до Дня Незалежності України


Звідки саме з'явилися ці відходи на полі, ще не встановлено. Однак, як зазначають у департаменті, вони можуть бути вивезені з розташованої в Білозерському районі потужної птахофабрики.
 
"З огляду на таку велику кількість відходів на полі, більше їм нізвідки взятися там, як з птахофабрики", – заявили в ОДА.