У Києві на Куренівському (Блошиному) ринку на Петропавлівській площі конфлікт між продавцем і злодійкою переріс у масову бійку.

Деякі з учасників розбірок, як розповіли свідки, були в стані алкогольного сп’яніння.

“Бабуся побачила, як у неї крадуть речі, які вона продавала. Вона відштовхнула злодійку, а та покликала всю свою п’яну сім’ю, які почали бити бабусю і чоловіка, який заступився за неї”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що напередодні в Дніпрі троє хлопців побилися прямо в салоні маршрутного таксі. Конфлікт, що незабаром переріс у бійку, розгорівся через дівчину.

За словами очевидця, дві “особи чоловічої статі” образили пасажирку. За неї заступився хлопець. З’ясовувати стосунки чоловіки вирішили силою. Небайдужі пасажири втрутилися в бійку і відтягнули дебоширів один від одного. Після контрольного удару по обличчю захисника хлопці покинули салон.

Також раніше повідомлялось, що в Дніпрі сталася жорстока бійка в магазині. 28 жовтня в “Варусі” побилися охоронець і покупець. Хлопець намагався вийти з магазину, не розрахувавшись за товар. Охоронець його зупинив для огляду, у відповідь на що злодій накинувся на нього з кулаками. Ударом в обличчя хлопець повалив охоронця на землю, після чого кинувся навтікача.