фірташ
Глава СБУ Валентин Наливайченко заявив про намір оприлюднити документи про злочини Дмитро Фірташа

Про це Наливайченко заявив в інтерв'ю "Обозревателю", передає Корупція.Інфо

"Я поки не оприлюднюю деякі інші матеріали, які в СБУ не згоріли і не згорять. Тому можу всіх заспокоїти, – це ще не кінець. Мною обов'язково будуть оприлюднені і розсекречені інші матеріали… Але це вже стосуватиметься роботи СБУ, зокрема, в 2008-09-му роках, і в 2014-му, коли я знову повернувся в службу. Це матеріали і проти "РосУкрЕнерго", і проти різних осіб, які в різні роки "кришували" і займався незаконним сприянням всіляким газовим посередникам, тим більше – в інтересах Російської Федерації", – сказав Наливайченко.

Нагадаємо, як заявив Валентин Наливайченко на зустрічі з Фірташем у Відні в квітні минулого року були ще як мінімум двоє учасників, які зараз перебувають у владі. За словами голови спецслужби, всі вони будуть допитані в рамках слідства, яке ведеться у США щодо Фірташа.

папка
Та сама папка, яку збирається незабаром розсекретити Валентин Наливайченко. Там все про Фірташа. В розмові голова часто апелював до неї, але заглянути не дав. Злочини Фірташа на разі складають державну таємницю