Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко закликав громадських активістів приходити працювати в СБУ для боротьби з корупцією. Про це він сьогодні повідомив на брифінгу, передає кореспондент РБК-Україна.

"Важливо зламати міф у суспільстві, що нібито громадськість не бере участі в боротьбі з корупцією… На роботу у владу треба приходити. Зараз кадрова комісія по очищенню Державної фіскальної служби – це супермеханізм. Якщо не прийдуть громадські активісти, то нічого не зміниться", – сказав він.

За його словами, вже декілька громадських активістів працюють в СБУ в управлінні з боротьби з корупцією.

"В Одесі ми зараз поміняли керівників по боротьбі з корупцією, в Дніпропетровську, всіх смотрящих, ми їх будемо відштовхувати, але щоб нові не з'явились. Ми запрошуємо представників від громадськості, особливо тих, хто дійсно хоче подивитись в очі корупції і її перемогти, приходьте на роботу", – сказав Наливайченко.

Він додав, що зараз троє майданівців вже працюють в головному управлінні по боротьбі з корупцією в СБУ.

Джерело: РБК-Україна

Громадський проект «Поборемо корупцію разом» також готовий до співпраці з активістами, які мають будь-яку інформацію про корупційні схеми, а також зі Службою безпеки України, задля врегулювання неправомірних дій чиновників та встановлення осіб хабарників, які є учасниками корупційних схем в нашій державі. Якщо у Вас є інформація про незаконні діяння будь-яких високо посадовців, просимо Вас повідомляти про це на нашому сайті в розділі "Повідомлення про корупцію".