Один з найбільш шанованих американських письменників-фантастів старої школи, старшого покоління Джин Вулф помер на 88-му році життя 14 квітня.

Американський письменник-фантаст Джин Вулф помер у віці 87 років, повідомляється на сайті видавництва Tor. Він страждав від серцевого захворювання.

«Він залишає за собою вражаючий обсяг роботи, але тим не менше нам його буде дуже не вистачати», – йдеться в повідомленні видавництва.

Вулф народився в Нью-Йорку, брав участь в Корейській війні. Після повернення в США отримав спеціальність інженера в Хьюстонском університеті. Працював в журналі Plant Engineering, також брав участь у розробці машини для виробництва чіпсів Pringles.

З дитинства захоплювався коміксами і жанровими палп-журналами. Що, зрозуміло, наклало великий відбиток.
Писати почав ще в п'ятдесяті – його ранні оповідання після виходили в збірках і антологіях.

Вулф написав кілька десятків творів, включаючи «Книгу Нового Сонця». Письменник в 1996 році став лауреатом Всесвітньої премії фентезі, в 2007 році був включений в Зал слави наукової фантастики.

Вульф – автор маси значних романів і епічних циклів ( "Брія", "Воїн", "Лицар-чарівник"), сотень розповідей і есе. Учасник межавторского циклів / вільних продовжень "Міфів Ктулху", серії про Шерлока Холмса і Пісочному людині.
Не цурався і поезії. Лауреат безлічі нагород. Включаючи "Локус" і "Х'юго".

Екранізаціями цей чудовий автор, на жаль, похвалитися не міг. За винятком знятої в 1999-му році короткометражки c Джеймсом Крісті ( "Товариство мертвих поетів") Doctor Island.