Як повідомляють в прес-службі прокуратури Закарпатської області, вироком Виноградівського районного суду визнано винним мешканця смт. Королево, Виноградівського району у спричинені умисних тілесних ушкоджень тещі, від яких жінка загинула.  

В ході судового слідства публічним обвинувачем доведено, що обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, в ході сварки та штурханини з дружиною, відштовхнув тещу, яка стала на захист доньки. Жінка, не втримавши рівновагу впала, отримавши при цьому смертельну травму.  

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Обвинуваченого визнано винним в умисному заподіянні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України) та засуджено до 7 років позбавлення волі.  Наразі очікується на вступ вироку суду в законну силу.  

Нагадаємо, У Дніпрі 36-річна жінка вбила свою свекруху. Вона її задушила, розчленувала і втопила. За інформацією прес-служби прокуратури Дніпропетровської області, жінка жила в квартирі разом із чоловіком, трьома дітьми і свекрухою. В один вечір вона посварилася зі свекрухою і в нетверезому стані задушила потерпілу мотузкою. Переконавшись, що та померла, дніпрянка залишила її на підлозі кухні і пішла відпочивати.  На наступний день вже розчленоване тіло жінка втопила у двох водоймах.