іно

У пункті пропуску «Рава-Руська» працівники Львівської митниці ДФС за участю службових осіб Держприкордонслужби України виявили та припинили дві спроби незаконного ввезення в Україну запчастин до елітних автомобілів марок «Бентлі», «Мерседес» та ін. 

Про це повідомляє Корупція.Інфо з посиланням на прес-службу ГУ ДФС у Львівській області. 
Незаконне переміщення вказаних товарів здійснювалось двома мікроавтобусами під керуванням громадян України, які для перетину кордону  обрали смуги руху спрощеного контролю «зелений коридор». Однак, під час проведення візуального огляду транспортних  засобів, у митників  виникла підозра щодо наявності в ньому товарів, які підлягають митному оформленню та оподаткуванню, інформує прес-служба ГУ ДФС у Львівській області. 

У зв’язку з цим, автомобілі було виведено зі смуги спрощеного митного контролю в бокс поглибленого огляду транспортних засобів, де оглядова група виявила в салоні та багажному відділенні автомобілів запчастини до автомобілів престижних марок, вагові та вартісні показники яких значно перевищували законодавчо визначену неоподатковану норму ввезення товарів громадянами.
На цей час ведеться документування правопорушень. В діях громадян вбачаються ознаки порушення митних правил, передбачених ст.471 Митного кодексу України.