Іракську модель Тару Фарес, 22 роки, розстріляли бойовики в центральному районі Багдада в четвер вранці. Дівчина отримала три кульові поранення, коли проїжджала столичним районом Сара на своєму кабріолеті Porsche.

Її смерть сколихнула соціальну мережу Instagram, де у неї було майже три мільйони прихильників.

О 5.45 ранку за місцевим часом колишню королеву краси Іраку доставили в лікарню шейха Заїда. Пізніше Міністерством внутрішніх справ Іраку оголосило про її смерть і початок розслідування вбивства. Модель періодично отримувала погрози і навіть змінювала через це місто проживання. Але чому саме їй погрожували – невідомо.Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Нещодавно в Іраку вбили ще двох жінок, які працювали в індустрії краси. Рафіф Аль-Ясері, власниця центру краси "Барбі", і Раша аль-Хассан, експерт з краси, померли при загадкових обставинах у своїх будинках в серпні 2018 року.

А у середу, 26 вересня 2018-го, застрелили Суад аль-Алі, правозахисницю з місті Басра на півдні Іраку. В цьому місті в останні тижні проходили запеклі антиурядові протести. Жінка їх підтримала. Невідомий чоловік застрели Суад і поранив її чоловіка.