Під час спроби передачі хабаря першому заступнику голови Державної міграційної служби Діні Пімаховій був затриманий агент Національного антикорупційного бюро Про це повідомляє прес-центр Державної міграційної служби, передає Корупція.Інфо.


За даними ДМС, впродовж декількох місяців агент НАБУ, син колишньго народного депутата від Партії Регіонів Юрія Боярського "неодноразово намагався спровокувати Пімахову пропонуючи великі суми хабарів за прийняття нею незаконних рішень по легалізації в Україні громадян В‘єтнаму та Ірану, яких не існувало в реальності".  

Популярне: “За борг 15 гривень”: на Тернопільщині неповнолітньому натягнули на голову пакет, запхали в машину і викрали

Пімахова звернулась із заявою до правоохоронних органів про те, що їй намагаються передати хабар. Після чого правоохоронцями було проведено комплекс оперативно-розшукових заходів.   В результаті, під час спроби передати першу частину хабаря у розмірі $15 тисяч, агент НАБУ був затриманий на місці скоєння злочину співробітниками СБУ. 

   

Як заявили у ДМС, дії агента НАБУ по провокуванню підкупу службової особи підпадають під відповідальність передбачену 370 ст. Кримінального Кодексу – провокація підкупу. 

Тривають слідчі дії.