Хлопчики сказали батькам, що йдуть грати у футбол 

Хлопчики, загиблі в Ніжині, сказали батькам, що збираються пограти в футбол, а самі відправилися в недобудову, про це повідомляє ТСН., передає Корупція.Інфо

Четверо підлітків у віці від 12 до 14 років, збрехавши батькам, вирушили пограти в недобудовану двоповерхівку, що знаходиться на околиці міста. Як відомо, троє з них загинули. 

Будівництво будівлі почали ще в радянський час, але потім закинули. З часом її стан став аварійним. На даху були розміщені попереджувальні знаки, однак, судячи з кількості графіті на стінах споруди, підлітки часто там бували. 

Хлопчик, який вижив, розповів, як один з друзів взяв арматуру і став бити по стінах – сипалися цеглини. У якийсь момент бетонна плита обвалилася і на смерть придавила трьох школярів. Четвертий дивом встиг відскочити. Він намагався допомогти друзям, але не зміг, а пізніше зателефонував в екстрену службу медичної допомоги та розповів про нещасний випадок. Звідти інформацію передали в службу ДСНС. 

Популярне: Тепер поїхати до країн ЄС українцям стане складніше: Скільки коштуватиме дозвіл і коли почнуть діяти правила

"Ми дивуємося, як він зумів зателефонувати нам та викликати швидку допомогу. Він був на півкроку від смерті – встиг відскочити", – сказав керівник управління ДСНС Чернігівської області Роман Гордовий . 

Територія навколо споруди густо заросла деревами та чагарниками, які бійцям служби порятунку довелося викорчовувати. Після цього розбирали завал. Операція з порятунку школяра зайняла дві години. 

Зараз до аварійного спорудження не підпускають – вхід знаходиться під охороною, щоправда, лише на час слідства. 

Правоохоронцями було відкрито одразу дві кримінальні провадження – із-за нещасного випадку, а також порушення правил експлуатації споруд. 

Власниця земельної ділянки зараз не відповідає на дзвінки і де вона перебуває – невідомо.