Модель потрапила в ДТП і перенесла вже кілька операцій

Перша віце-міс конкурсу «Краса Росії 2017», Євгенія Сметаніна постраждала в страшну ДТП під Мінськом.

ДТП сталася, коли дівчина виїхала з Москви до Мінська в якості пасажира мікроавтобуса. За її словами, було ще дуже рано, водій автомобіля буквально засипав за кермом і в якийсь момент машина врізалася у вантажівку МАН 440, яка ъхала назустріч.

«Він (водій) залишився абсолютно неушкодженим, а моя сторона сильно постраждала. Голова, обличчя, розрив легенів, роздроблення плеча з вивихом і зміщенням, пошкоджені органи, зламані обидві ключиці і пальці на правій руці, затиснутий нерв, перелом ніг», – написала дівчина в своєму Instagram-акаунті, уточнивши, що деякий час провела в реанімації .

«Стан у мене поганий, в легені трубка, переламано все тіло. Мене треба буквально “зібрати”», – сказала росіянка. Вона перенесла вже дві операції, наступного вівторка, 15 жовтня, буде ще одна – на правій нозі.

Нагадаємо, 30-річна Євгенія Сметаніна є уродженкою Тамбова. У 2017 році вона стала першою віце-міс «Краси Росії» і перемогла в номінації «Міс Вогонь». У 2009-му Сметаніна стала «Міс Чарівність» цього конкурсу.