Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, учора він обговорив із прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом три важливі питання: щодо вивезення й утилізації ТПВ у Львові; щодо голландської компанії СТР; щодо відшкодування місту пільг і субсидій, передає Корупція.Інфо

Популярне: Оце так поєдинок: депутати вийшли “поговорити” в коридор у раді, але відомий боксер все “розрулив” з допомогою кулаків (ВІДЕО)

«Учора при робочій зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом я піднімав три питання, які є актуальними для міста Львова станом на сьогодні. Перше, звичайно, це питання вивозу твердих побутових відходів. Я подав інформацію стосовно ситуації, яка є на сьогодні. На превеликий жаль, Меморандум, під час підписання якого був присутній Віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон, не виконується у повному об’ємі. Ситуація надзвичайно складна, Прем’єр-міністр зі свого боку пообіцяв вжити всіх необхідних заходів, щоб цей Меморандум виконувався всіма сторонами.

Друге питання, яке я піднімав, стосувалося індустріального парку «CTP», тому що незрозуміла позиція, яка є з боку Генеральної прокуратури, що вилучає документи. Тобто Президент і Прем’єр-міністр говорять інвесторам приїжджати в Україну та інвестувати кошти, але іншою рукою створюють проблеми.

Третє питання, звичайно, стосувалося пільг та субсидій. Адже на сьогодні близько 600 млн. гривень держава винна місту. Це, в першу чергу, відображається на роботі наших «Львівтеплоенерго» та «Залізничнетеплоенерго», тому що газовики вимагають плату за газ, а держава свою частину не компенсує. Отож, мені пообіцяли, що до кінця червня питання буде врегульоване», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.