Жертви нападу цієї ночі в центрі Львова стверджують, що зловмисники поводили себе агресивно, самі спровокували сутичку і були у стані наркотичного сп’яніння. Свідки події не поспішали допомогти постраждалим, а швидка і поліція їхали на виклик 15 хвилин.

Хлопець, який загинув вночі у Львові, Роман Подайко родом з Івано-Франківщини. Він студент 2-го курсу Інституту геодезії Національного університету «Львівська політехніка». Про це Телеканалу 24 повідомив директор Інституту геодезії Корнилій Третяк.

«Він був дуже спокійним хлопцем, неконфліктним. Я не думаю, що він міг спровокувати бійку. Це нападники зумисне влаштували різанину. Знаю, що разом з ним був ще один наш студент, на курс молодший від загиблого. Обидва з одного села Долинського району Івано-Франківської області», – повідомив Корнилій Третяк.

Що ж до ще двох постраждалих, яких поранили біля Львівської опери близько 01:20, – вони студенти Інституту фізичної культури. 17- і 18-річний хлопці стали першими жертвами нападників.

Як розповів Телеканалу 24 один із потерпілих 17-річний Богдан Ханьков, нападники спровокували конфлікт.

«Нас було шестеро: три хлопці і три дівчини. Ми хотіли піти в нічний клуб «Метро», але там не було місця. Тож пішли гуляти в центр. Біля оперного театру ця компанія почала чіплятися до наших дівчат, ображати їх і ми вирішили захистити їх», – розповів Богдан Ханьков.

Студенти Інфізу перебувають у Львівській міській дитячій клінічній лікарні. Один в реанімації у важкому стані. У нього проникаюче поранення селезінки, Богдан Ханьков у стані середньої важкості  з діагнозом непроникаюче ножове поранення в ділянці серця.

За словами потерпілого Богдана, нападники знали, куди наносити удари і за зовнішніми ознаками вони були під дією наркотиків.

Було дуже багато людей, ніхто не намагався допомогти. Швидка і поліція їхали 15 хвилин, стверджує хлопець.

Нагадаємо, сьогодні уночі, 18 листопада, у центрі Львова компанія молодих людей влаштувала різанину, у результаті якої один хлопець загинув, а троє опинились у лікарні. Зараз двох підозрюваних вже затримали.

Першим цю новину поширив агрегатор Корупція.Інфо 

https://play.google.com/store/apps/details?id=info.korupciya.news&hl=ru