У понеділок, 13 січня, в Києві на 55-му році життя помер відомий спортивний журналіст Євген Білозеров, який стояв біля витоків газети Команда. Про смерть журналіста повідомили в Facebook його близькі друзі і колеги.

“Знаменитий спортивний журналіст Євген Білозеров, який стояв біля витоків газети Команда, багато років віддав СЕ в Україні та іншим виданням, пішов в інший світ напередодні старого нового року-2020. Якщо коротко, Жека був брилою творчої справи і відмінним футболістом в захисті навіть незважаючи на свої майже 55 років. Будемо тебе пам’ятати, Джон! Земля пухом … “, – написав у Facebook журналіст В’ячеслав Волков.Євген Білозеров був пристрасним спортивним колекціонером. Зокрема, він мав найбільшою в світі колекцією програмок з матчів київського Динамо. Колекціонер Ігор Запорожець розповів в Facebook, що коли в 1992 році у ФФУ не дійшли руки видати програму до першого історичного матчу збірної України, то Білозеров випустив сам за свій рахунок.

“Ця програма назавжди перша в історії нашої країни. Є у кожного колекціонера”, – зазначив Запорожець.

“Спи спокійно, Джон. Твоїми статтями можна було б обклеїти хмарочос. Я б хотів жити в такому. Це був би Будинок найкращого чтива”, – додав журналіст Михайло Співаковський.