Начальник Управління Держохорони України Валерій Гелетей подав рапорт про звільнення з посади відразу після інавгурації обраного президента Володимира Зеленського, а не за два дні до виборів, як зазначалося раніше. Таке рішення він прийняв у середу, 22 травня, про що повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Він зазначив, що пишається кожним своїм робочим днем ​​в Управлінні держохорони України і розуміє, що новообраний президент України повинен формувати свою власну команду.
"Для себе я вирішив, що напишу рапорт на звільнення після інавгурації, оскільки залишити свій підрозділ напередодні цієї важливої події було б безвідповідально. Особовий склад УДО України для мене – друга сім'я, ми пліч-о-пліч одними з перших в 2014 році були спрямовані на схід України для виконання завдань за призначенням. Високопрофесійні дії нашого підрозділу народили у кремлівських пропагандистів міф про американський спецназ, який воює на боці України. Дякую особовому складу за відданість справі та високий рівень відповідальності, оскільки з 2014 року кожен з вас виконує свої обов'язки в посиленому режимі несення військової служби, часто без вихідних і до пізньої ночі ", – написав Валерій Гелетей.

Він також побажав своєму наступнику сили, мудрості й наснаги в почесній службі на благо нашої Батьківщини.

"Мене радує, що за ці майже п'ять років ми змогли зробити з охоронного відомства професійну спецслужбу європейського рівня. Було багато викликів, небезпек, складнощів, великих і маленьких проблем, але все це кожен день робило нас тільки сильніше і досвідченіше. Йдучи з поста керівника управління державної охорони України, я буду продовжувати свою віддану службу Державі, Народу, Закону. Честь маю! ", – резюмував він.