Чоловіка  23-річної Тетяни Гужви, звинувачують у вбивстві українки. Про це пише UaPost.us.

Департамент поліції міста Вісконсин-Делс повідомив, що  Тетяна Гужва була знайдена мертвою в будинку на бульварі Вашингтон у четвер увечері. Поліція заарештувала її чоловіка, 31-річного Фуада Пашаєва, як підозрюваного у справі.

За попередньою інформацією, Пашаєву у січні вже було пред’явлено обвинувачення у домашньому насильстві  в 11 пунктів, жертвою якого була  Тетяна. Ця справа знаходиться  в окружному суді Колумбія. Були пред’явлені наступні обвинувачення – придушення, незаконне позбавлення волі, нищення майна, напад та інші п’ять пунктів неправомірної поведінки.

Тетяна Гужва звернулася в поліцію 3 січня, тому що боялася, що Пашаєв збирається її вбити, згідно з кримінальною скаргою. Вона сказала, що вони прожили разом три роки, впродовж яких споживання алкоголю Пашаєвим зростало, а з ним – насильство.

В серпні вона повідомляла поліції, що він був п’яний і схопив її за шию та почав душити. Того ж місяця її щеня Шитцу “раптово зникло”, і вона  вважала, що Пашаєв убив тварину.

Тетяна Гужва повідомила у заяві, що у  грудні,  коли Пашаєв знову був п’яний,  він тричі вдарив її у  спину. Першого  січня він кинув у неї сковорідку, тому що галасувала дитина. У заяві від 2 січня також йдеться, що  Пашаєв закривав  Гужву у ванній кімнаті і  плескав воду ій в обличчя.

Третього січня, у день, коли Тетяна  написала заяву на свого чоловіка, він сказав їй: “Якщо ти напишеш повідомлення ще комусь, я вб’ю тебе”, – йшлося у заяві. Потім він зламав телефон, жбурнувши його на дерев’яну підлогу. Вона повідомила поліції, що боїться за безпеку  дитини та свою  власну безпеку.

4 січня Пашаєва було звільнено під заставу у $ 10,000. Йому було заборонено наближатися  до Тетяни  та  їхньої 1-річної дитини. Його також зобов’язали дотримуватися абсолютної тверезості. 

Поліція заявила, що остаточних результатів аутопсії, які визначать причину смерті Тетяни, поки що немає. Пашаєв зараз перебуває у в’язниці Колумбійського округу в очікуванні офіційного обвинувачення  у смерті Тетяни Гужви.

Як нам стало відомо, дівчина з Дрогобича, закінчила Львівську комерційну академію,  у жовтні 2015 року переїхала у Вісконсин.