Заїхав вчора екс-Президент попаритися в бані та скупатися в озері, пише користувач соціальної мережі, передає Корупція.Інфо

Популярне: Невже це правда! Ви тільки подивіться чим Аваков займається в Канаді. В це важко повірити

А тут його захопили його прихильники!!! Чудові позитивні фото вийшли!

Нехай Президент не соромиться, він у дуже гарній формі і для пацанів гарний приклад)))

Нагадаємо, за словами екс-глави СБУ, справу про отруєння Ющенка було важко розслідувати

Колишній голова СБУ Ігор Смешко пригадав деталі зустрічі з третім президентом України Віктором Ющенком у 2004 році, після якої останній заявив, що його отруїли. Також спецслужбовець розповів, як проходило розслідування скандальної справи.

Нагадаємо, ввечері 5 вересня 2004 року Ющенко поїхав на дачу тодішнього заступника голови СБУ Володимира Сацюка. На цій вечері також був присутній голова СБУ Ігор Смешко.

На думку самого Ющенка, отруєння сталося саме на цій вечері. 11 вересня керівник австрійської клініки «Рудольфінергаус» Міхаель Цімпфер повідомив, що Ющенко був отруєний діоксинами.

Смешко в інтерв’ю телеканалу «Прямий» розповів, що вищевказана зустріч була ініційована найближчим оточенням президента Ющенка.

«Він (Ющенко, – ред), очевидно, хотів прямого контакту з керівництвом СБУ. Тому що вони вважали, що якщо план «Б» якийсь існує, то вже точно СБУ цей план «Б» знає.

І цей особистий контакт давав можливість відчути особисто, як налаштовано керівництво головної спецслужби країни стосовно нього як кандидата від опозиції, і чи можна очікувати з цього боку якихось підводних несанкціонованих дій. Крім того, не випадково ж він зустрівся, і все це організовувалося на дачі мого колишнього заступника Сацюка», – заявив Смешко, додавши, що, на його думку, ця зустріч була абсолютно не необхідною.