розслідування

Генеральна прокуратура України скерувала прокурору Львівської області звернення народного депутата України Олександра Сочки щодо перевірки досудового розслідування кримінального провадження, де головним фігурантом є посадова особа ЛНУ імені Івана Франка.

Про це Гал-інфо повідомив редактор львівського правозахисного сайту «Правком» Віктор Корнієнко, в інтересах якого народним депутатом Олександром Сочкою було підготовлено депутатське звернення в ГПУ.Йдеться про кримінальне провадження, яке п’ять місяців тому було зареєстровано Галицьким райвідділом міліції за статтею «Самоправство» та у якому фігурує завідувач кафедри теорії та філософії права юридичного факультету Львівського національного університету ім. І.Франка, професор, доктор юридичних наук Людмила Луць.

У депутатському зверненні, зокрема, зазначається, що розслідування даного кримінального провадження було доручено слідчій, яка лише у минулому році закінчила Львівський державний університет внутрішніх справі немає необхідного досвіду роботи. Окрім того, звертається увага на низку фактів, що можуть свідчити про вчинення корупційних та шахрайських дій та які через неналежне досудове розслідування перевірено не було.‡агрузка...