JPG

Образи від губернатора Дніпропетровської області Ігоря Коломойського на адресу журналіста із «Радіо Свобода» покладуть кінець його кар’єрі.

Такої думки дотримується депутат від партії «Блок Петра Порошенка» Сергій Лещенко, інформацію надає Главком.

«Поясню чому. Тому що «Радіо Свобода» працює на податки американських громадян. І український бюджет теж рятують за рахунок податків американських громадян», – розпочав політик.Він зазначив, що американські лідери, які охоче надають Україні гроші не потерплять образ у сторону журналістів. А ще слід врахувати, що це американська радіостнція, метою якої є захист демократичних цінностей по усьому світу.

«Тому скоро на Банковій прозвучить дзвінок з Білого дому, Ейзенхауер-білдінга або Держдепу, і головний донор і рятівник української економіки запитає: «Вибачте, наші українські друзі, але ви повинні визначитися, з ким ви – з олігархами-корупціонерами або з цінностями західного світу ». І вибирати таки доведеться! », –  наголошує Лещенко.

Нагадуємо, що губернатор Дніпропетровської області Ігор Коломойський висловлюючи нецензурні слова в адресу журналіста Радіо Свободи, депутата Сергія Лещенка та Адміністрації Президента, прокоментував ситуацію довкола Укрнафти. Відповідне відео в мережі виклав 17 канал.

Джерело: Корупція.Інфо