24-річна народна обраниця Кошелева Олена прогулює роботу. Кореспонденти «Вістей» зустріли дівчину в будній день неподалік її будинку. Вона в яскравій вітровку і кросівках поспішала до автомобіля Mercedes з харківськими номерами. Слідом за нею йшла мама Валентина, яка приїхала до дочки в столицю.
За інформацією сайту «Таблоїд» жінка займала посаду начальника відділу адміністрування акцизного збору в харківській податкової і відповідала за алкогольну продукцію. І не дивно, адже її чоловік Володимир – директор Харківського лікеро-горілчаного заводу, який заснував відомий концерн «ОЛІМП».
Олена та Валентина Іванівна півдня колесили по Києву. Заїжджали в банк, магазини і врешті-решт повернулися додому.

Нардеп Алена Кошелева прогуливает работу. Фот1

Олена Кошелева. Фото: І. Каумбаєв, "Вести"

Нардеп Алена Кошелева прогуливает работу. Фот2

Мама Кошелєвої Валентина Іванівна. Фото: І. Каумбаєв, "Вести"

Нагадаємо, що за нашою інформацією, нардеп від «Радикальної партії» живе в квартирі неподалік Бессарабського ринку. Її апартаменти знаходяться в елітному будинку з високими стелями. До речі, по сусідству з нею мешкає колега з «Народного фронту» Вікторія Сюмар.
Як говорила Олена, вона планує жити в готелі за бюджетні гроші. Однак, уже минуло більше місяця, але дівчина досі живе на Липках.

Нардеп Алена Кошелева прогуливает работу. Фот3

Нардеп Алена Кошелева прогуливает работу. Фот4

Батьки Олени Кошелевої. Фото: ok.ru

Зазначимо, що за весь час перебування у Верховній Раді юний політик Кошелева не подала жодного депутатського звернення, зате зареєструвала 9 законопроектів. Зокрема, про введення мораторію на вирубку лісів, про позбавлення Віктора Януковича звання президента України про дострокове припинення повноважень Харківської ОДА, мерії і градоначальника.