У понеділок, 30 жовтня, народний депутат з фракції "Самопоміч" Семен Семенченко заявив про розробку штабу руху "Визволення" плану дій з блокування бізнесу Президента України Петра Порошенка, передає Корупція.Інфо

Популярне: На Львівщині спалах смертельної інфекції: госпіталізовано п’ятьох дітей

Про це політик написав у своєму Facebook.

"Штаб руху "Визволення" розробив план дій з блокування можливості збагачуватися президенту Порошенку. Це його реальна больова точка. І якщо він не хоче чути вимог українців, не хоче виконувати своїх зобов'язань, то ця больова точка буде задіяна", – зазначив нардеп.

Семенченко також описав алгоритм дій блокувальників: "Білий" бізнес Порошенка буде блокуватися шляхом організації бойкоту. Дуже важливою є робота з людьми, для чого по всій країні вже поїхали спеціальні групи активістів "Визволення".

Окрім того, нардеп попередив про фізичне блокування "сірих" та "чорних" схем, "в яких Порошенко разом з Путіним, Ахметовим, Медведчуком крадуть у держави на порядок більше заявленого мільярда доларів".

Семенченко також заявив, в цьому плані є місце для радикальних людей і тих хто "не дуже".

Щодо мети плану, то нардеп зазначив, що "в ході його реалізації ми зможемо прорвати інформаційну блокаду, створити організацію. яка зможе взяти на себе відповідальність за очищення України від зрадників і олігархів".